KONST / Litografier / Färglitografi 14912078
nr 1491 2078
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Signerad, numrerad 171/360, "Stortorget". Färglitografi, bildmått: 41x56 cm, yttermått inklusive ram: 58x72 cm
måndag 26 september 2022
kl 18:44:07
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Ã…ke Westin
Läs mer om Ã…ke Westin